Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasz typ na ten mecz: Panathinaikos vs CSKA Sofia
Przewidywane gole w modelu: 2,65 wobec 0,74, przy 69 % szansach zwycięstwa Panathinaikos Ateny. W 10 ostatnich spotkaniach Panathinaikos Ateny zdobył 9 zwycięstw, a bilans bramek wynosi 25:6. CSKA Sofia odnotowała 3 zwycięstwa przy bilansie 12:15. Rynek wskazuje szansę 65 %, czyli przewagę +4,5 pp.
- Panathinaikos Ateny: seria 5 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
- CSKA Sofia, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 4:12.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 2:0 (12 %), 3:0 (10 %), 2:1 (9 %). Oczekiwane gole: 2,65 do 0,74.
1 wygra Panathinaikos Ateny
- Szansa wg modelu
- 69,3 %
- Kurs uczciwy
- 1.44
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.64
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 64,9 %
- Przewaga
- +4,5 pp
- Najlepszy kurs
- 1.43

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 125,84 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.38 | 4.80 | 6.90 | |
| 1.40 | 5.00 | 7.00 | |
| 1.40 | 4.75 | 6.75 | |
| 1.43 | 4.85 | 6.50 | |
| średnia rynkowa | 1.40 | 4.85 | 6.79 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.44 | 5.44 | 8.16 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,6 pp | −1,6 pp | −2,0 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.62 | 2.25 | |
| 1.62 | 2.27 | |
| średnia rynkowa | 1.62 | 2.26 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.68 | 2.47 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,3 pp | −3,5 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.83 | |
| 1.88 | 1.88 | |
| 1.88 | 1.90 | |
| 1.80 | 1.95 | |
| średnia rynkowa | 1.84 | 1.89 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.04 | 1.96 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −4,3 pp | −0,2 pp |
| Bukmacher | Panathinaikos −0,5 | CSKA Sofia +0,5 |
|---|---|---|
| 1.38 | 2.85 | |
| 1.40 | 2.90 | |
| 1.42 | 2.75 | |
| średnia rynkowa | 1.40 | 2.83 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Panathinaikos | 69 % | 1.44 | 1.64 | 65 % | +4,5 pp |
| Xremis | 18 % | 5.44 | 6.19 | 20 % | −2,0 pp |
| 2wygra CSKA Sofia | 12 % | 8.16 | 9.27 | 15 % | −2,5 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XPanathinaikos lub remis | 92 % | 1.08 | 1.24 | – | – |
| X2CSKA Sofia lub remis | 22 % | 4.47 | 5.09 | – | – |
| 12bez remisu | 85 % | 1.17 | 1.34 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 86 % | 1.17 | 1.33 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 14 % | 6.91 | 7.86 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 59 % | 1.68 | 1.92 | 56 % | +3,5 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 41 % | 2.47 | 2.81 | 44 % | −3,4 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 44 % | 2.28 | 2.59 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 56 % | 1.78 | 2.03 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 49 % | 2.04 | 2.33 | – | – |
| BTTS nienie | 51 % | 1.96 | 2.23 | – | – |
Rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki stanowi podstawę modelu dopasowanego do 10 041 meczów. Kursy rynkowe pokazujemy bez marży.
Forma: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
Panathinaikos Ateny ZZZZZ
| 01.11 | Super League (GRE) | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Super League (GRE) | @ Volos NFC | 1:0 | Z |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 5:1 | Z |
| 18.10 | Super League (GRE) | Asteras Tripoli | 5:1 | Z |
| 15.10 | Liga Konferencji | 2:1 | Z |
CSKA Sofia PPPPR
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 2:2 | R |
| 15.10 | Liga Konferencji | 1:2 | P | |
| 27.08 | el. LE | 0:2 | P | |
| 20.08 | el. LE | @ | 0:3 | P |
| 13.08 | el. LE | Maccabi Tel-Aviv | 1:3 | P |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | Panathinaikos Ateny | CSKA Sofia |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/5 100 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 0/5 0 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:3 | 4:12 |
| Ostatnie 10 meczów | Panathinaikos Ateny | CSKA Sofia |
|---|---|---|
| Wygrane | 9/10 90 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 25:6 | 12:15 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Panathinaikos Ateny | CSKA Sofia |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,50 | 1,20 |
| Gole stracone | 0,60 | 1,50 |
Drużyny liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Składy
Prezentujemy potwierdzone składy po ogłoszeniu przez kluby, zwykle na około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy jeszcze raz przeliczamy typ.
Tabela rozgrywek Liga Konferencji
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | ZZ | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | ZZ | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | ZZ | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | ZZ | |
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | ZR | |
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | ZR | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | RZ | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | ZR | |
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | ZP | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | PZ | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | ZP | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | ZP | |
| 19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | RR | |
| 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 21 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | PR | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | PR | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | PR | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | RP | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | PR | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | PR | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | RP | |
| 29 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | PR | |
| 30 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | RP | |
| 31 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | RP | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | PP | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | PP | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | PP |
Pozostałe typy dla Ligi Konferencji: czwartek 05.11
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %