Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasza rekomendacja: AS Monaco vs Nordsjælland
Według modelu AS Monaco ma 63 % szans na zwycięstwo, a przewidywane gole wynoszą 2,01 oraz 1,16. W 10 ostatnich spotkaniach AS Monaco zdobyło 5 zwycięstw, a bilans bramek wynosi 16:11. FC Nordsjælland odniosło 1 zwycięstwo, a jego bilans bramek to 14:18. Rynek daje 66 %, więc nie wskazuje przewagi. Rekomendujemy najbardziej prawdopodobny typ przy kursie od 1.40 do 3.50.
- AS Monaco, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 7:6.
- FC Nordsjælland, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 9:10.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (10 %), 2:1 (10 %), 2:0 (8 %). Oczekiwane gole: 2,01 do 1,16.
1 wygra AS Monaco
- Szansa wg modelu
- 62,8 %
- Kurs uczciwy
- 1.59
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.81
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 66,2 %
- Przewaga
- −3,4 pp
- Najlepszy kurs
- 1.44

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 126,72 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.38 | 5.00 | 6.70 | |
| 1.40 | 5.20 | 6.75 | |
| 1.42 | 4.90 | 6.25 | |
| 1.44 | 5.00 | 6.10 | |
| średnia rynkowa | 1.41 | 5.03 | 6.45 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.59 | 4.94 | 5.91 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,6 pp | +1,0 pp | +2,1 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.43 | 2.75 | |
| 1.44 | 2.77 | |
| średnia rynkowa | 1.44 | 2.76 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.63 | 2.59 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −8,0 pp | +2,4 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.63 | 2.05 | |
| 1.60 | 2.25 | |
| 1.62 | 2.25 | |
| 1.60 | 2.27 | |
| średnia rynkowa | 1.61 | 2.21 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.67 | 2.50 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −1,4 pp | −4,0 pp |
| Bukmacher | AS Monaco −0,5 | Nordsjælland +0,5 |
|---|---|---|
| 1.38 | 2.90 | |
| 1.42 | 2.85 | |
| 1.42 | 2.77 | |
| średnia rynkowa | 1.41 | 2.84 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse dotyczące wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra AS Monaco | 63 % | 1.59 | 1.81 | 66 % | −3,4 pp |
| Xremis | 20 % | 4.94 | 5.62 | 19 % | +1,1 pp |
| 2wygra Nordsjælland | 17 % | 5.91 | 6.72 | 15 % | +2,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XAS Monaco lub remis | 79 % | 1.27 | 1.44 | – | – |
| X2Nordsjælland lub remis | 43 % | 2.30 | 2.62 | – | – |
| 12bez remisu | 78 % | 1.29 | 1.47 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 83 % | 1.20 | 1.37 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 17 % | 5.89 | 6.70 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 61 % | 1.63 | 1.85 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 39 % | 2.59 | 2.95 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 39 % | 2.55 | 2.91 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 61 % | 1.64 | 1.87 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 60 % | 1.67 | 1.90 | – | – |
| BTTS nienie | 40 % | 2.50 | 2.85 | – | – |
Dopasowanie modelu, który wykorzystuje rozkład Poissona i korektę niskich wyników, oparto na 10 041 meczach. Podane kursy rynkowe nie zawierają marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
AS Monaco ZPZRP
| 01.11 | Ligue 1 | @ | 1:3 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | 1:1 | R | |
| 22.10 | Liga Konferencji | 3:0 | Z | |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 0:1 | P |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 2:1 | Z |
FC Nordsjælland RRRRP
| 01.11 | Superliga | 2:3 | P | |
| 25.10 | Superliga | @ Silkeborg IF | 1:1 | R |
| 22.10 | Liga Konferencji | 2:2 | R | |
| 18.10 | Superliga | @ Lyngby Boldklub | 3:3 | R |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 1:1 | R |
Trendy meczowe dla 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | AS Monaco | FC Nordsjælland |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:6 | 9:10 |
| Ostatnie 10 meczów | AS Monaco | FC Nordsjælland |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 1/10 10 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 6/10 60 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 16:11 | 14:18 |
| Ostatnie 15 meczów | AS Monaco | FC Nordsjælland |
|---|---|---|
| Wygrane | 8/15 53 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 8/15 53 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 28:20 | 25:21 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | AS Monaco | FC Nordsjælland |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,60 | 1,40 |
| Gole stracone | 1,10 | 1,80 |
Obliczenia dla każdej drużyny prowadzimy osobno, na podstawie 10 ostatnich meczów ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby pokazujemy je po potwierdzeniu, zwykle około 60 minut przed meczem. W tej sytuacji ponownie obliczamy typ.
Tabela rozgrywek Liga Konferencji
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | ZZ | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | ZZ | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | ZZ | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | ZZ | |
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | ZR | |
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | ZR | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | RZ | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | ZR | |
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | ZP | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | PZ | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | ZP | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | ZP | |
| 19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | RR | |
| 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 21 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | PR | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | PR | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | PR | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | RP | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | PR | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | PR | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | RP | |
| 29 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | PR | |
| 30 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | RP | |
| 31 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | RP | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | PP | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | PP | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | PP |
Pozostałe typy dotyczące Ligi Konferencji, czwartek 05.11
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %

