Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
KuPS Kuopio vs KAA Gent, nasz wybór
Model wskazuje, że KAA Gent ma 60 % szans na zwycięstwo; przewidywane gole wynoszą 0,58 wobec 1,73. W 10 ostatnich spotkaniach KAA Gent odnotował 7 zwycięstw i bilans 16:7; KuPS Kuopio: 2 zwycięstwa i bilans 10:16. Typ z największym prawdopodobieństwem wybieramy przy kursie od 1.40 do 3.50, ponieważ szansa rynkowa wynosi 57 % i brak przewagi.
- KuPS Kuopio, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 5:9.
- KAA Gent, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 7:4.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 0:1 (17 %), 0:2 (15 %), 0:0 (10 %). Oczekiwane gole: 0,58 do 1,73.
2 wygra KAA Gent
- Szansa wg modelu
- 59,9 %
- Kurs uczciwy
- 1.67
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.90
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 57,3 %
- Przewaga
- +2,7 pp
- Wynik
- 0:0
- Rozliczenie
- ✗ nietrafiony
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
Szanse obejmujące wszystkie rynki
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra KuPS Kuopio | 17 % | 6.01 | 6.83 | 19 % | −2,8 pp |
| Xremis | 23 % | 4.27 | 4.86 | 23 % | +0,1 pp |
| 2wygra KAA Gent | 60 % | 1.67 | 1.90 | 57 % | +2,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XKuPS Kuopio lub remis | 35 % | 2.85 | 3.24 | – | – |
| X2KAA Gent lub remis | 89 % | 1.13 | 1.29 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.31 | 1.49 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 68 % | 1.48 | 1.69 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 32 % | 3.08 | 3.51 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 46 % | 2.16 | 2.46 | 49 % | −3,1 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 54 % | 1.86 | 2.12 | 51 % | +3,1 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 20 % | 4.96 | 5.64 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 80 % | 1.25 | 1.43 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 37 % | 2.74 | 3.11 | – | – |
| BTTS nienie | 63 % | 1.58 | 1.80 | – | – |
Do 10 076 meczów dopasowano model z rozkładem Poissona i korektą na niskie wyniki. Podane kursy rynkowe nie zawierają marży.
| Statystyka | KuPS Kuopio | KAA Gent |
|---|---|---|
| Posiadanie piłki | 52.5 % | 47.5 % |
| Strzały | 6 | 20 |
| Strzały celne | 1 | 3 |
| Rzuty rożne | 3 | 7 |
| Żółte kartki | 1 | 2 |
| Faule | 18 | 11 |
5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach, forma drużyn
KuPS Kuopio PRZPP
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 0:2 | P |
| 15.10 | Liga Konferencji | 2:4 | P | |
| 27.08 | el. LK | Shamrock Rovers | 1:0 | Z |
| 20.08 | el. LK | @ Shamrock Rovers | 1:1 | R |
| 13.08 | el. LE | @ | 1:2 | P |
KAA Gent ZZPZP
| 01.11 | Pro League | @ Lommel SK | 0:2 | P |
| 25.10 | Pro League | 4:0 | Z | |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 0:2 | P |
| 15.10 | Liga Konferencji | 1:0 | Z | |
| 10.10 | Pro League | @ Zulte-Waregem | 2:0 | Z |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów wraz z trendami
| Ostatnie 5 meczów | KuPS Kuopio | KAA Gent |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:9 | 7:4 |
| Ostatnie 10 meczów | KuPS Kuopio | KAA Gent |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 7/10 70 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 10:16 | 16:7 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | KuPS Kuopio | KAA Gent |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,00 | 1,60 |
| Gole stracone | 1,60 | 0,70 |
Każdą drużynę liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki takie jak strzały, rożne i kartki uwzględniamy tylko przy ligach, które je publikują.
Składy
KuPS Kuopio 4-2-3-1
- 1Johannes Kreidl
- 23Arttu Lotjonen
- 33Taneli Hämäläinen
- 13Niilo Kujasalo
- 6Saku Savolainen
- 8Petteri Pennanen
- 10Valentín Gasc
- 14Samuel Pasanen
- 20Piotr Parzyszek
- 24Bob Armah
- 15Ayman Aiki
KAA Gent 3-4-2-1
- 33Davy Roef
- 3Maksim Paskotši
- 44Siebe van der Heyden
- 57Matties Volckaert
- 17Mathias Delorge-Knieper
- 27Tibe De Vlieger
- 20Tiago Araújo
- 45Hyllarion
- 47Josué Yamir Vergara Ortega
- 11Momodou Sonko
- 37Abdelkahar Kadri
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my przedstawiamy je zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W tej sytuacji ponownie przeliczamy typ.
Tabela Ligi Konferencji
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 9 | ZZZ | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 | ZRZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | RZZ | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 | ZRZ | |
| 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 | ZZR | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | PZZ | |
| 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 | ZZP | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 | ZPZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 | PRZ | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 | ZPR | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 | PZR | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | 4 | ZPR | |
| 19 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 | RRR | |
| 20 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 3 | PPZ | |
| 21 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PZP | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 | PRR | |
| 24 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 | PRR | |
| 25 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 | RRP | |
| 26 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 | RRP | |
| 27 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | 2 | RPR | |
| 28 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | 1 | PRP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 | PRP | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | RPP | |
| 34 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | 1 | RPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 | PPP |
Liga Konferencji, czwartek 05.11, pozostałe typy
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %