Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes

Crvena Zvezda22. miejsce, 1 pkt
koniec18:45czwartek, 5 listopada 2026

Inter D'Escaldes35. miejsce, 0 pkt
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasz typ: mecz Crvena Zvezda vs Inter
Model daje 65 % szans na typ ponad 2,5 gola. Przewidywana suma goli wynosi 3,37.
- Crvena Zvezda, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 8:12.
- Inter D'Escaldes, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 7:7.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 2:1 (10 %), 1:1 (9 %), 2:0 (9 %). Oczekiwane gole: 2,24 do 1,13.
Typ modelu
+2.5 ponad 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 65,3 %
- Kurs uczciwy
- 1.53
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.75
- Najlepszy kurs
- 1.29

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 113,52 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.06 | 11.00 | 26.00 | |
| 1.05 | 14.50 | 32.00 | |
| 1.07 | 12.50 | 30.00 | |
| 1.07 | 12.00 | 25.00 | |
| średnia rynkowa | 1.06 | 12.50 | 28.25 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.25 | 8.40 | 12.03 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −13,7 pp | +5,0 pp | +5,2 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | |
| 1.29 | 3.55 | |
| średnia rynkowa | 1.28 | 3.52 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.53 | 2.88 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −12,2 pp | +6,5 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 2.41 | 1.45 | |
| 2.55 | 1.47 | |
| 2.55 | 1.50 | |
| 2.50 | 1.50 | |
| średnia rynkowa | 2.50 | 1.48 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.65 | 2.55 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +21,6 pp | −27,4 pp |
| Bukmacher | Crvena Zvezda −1,5 | Inter +1,5 |
|---|---|---|
| 1.25 | 3.70 | |
| 1.25 | 3.90 | |
| 1.26 | 3.70 | |
| średnia rynkowa | 1.25 | 3.77 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Crvena Zvezda | 80 % | 1.25 | 1.43 | 89 % | −9,6 pp |
| Xremis | 12 % | 8.40 | 9.55 | 7 % | +4,6 pp |
| 2wygra Inter | 8 % | 12.03 | 13.68 | 3 % | +5,0 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XCrvena Zvezda lub remis | 82 % | 1.21 | 1.38 | – | – |
| X2Inter lub remis | 38 % | 2.63 | 3.00 | – | – |
| 12bez remisu | 80 % | 1.26 | 1.43 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 85 % | 1.17 | 1.34 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 15 % | 6.81 | 7.74 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 65 % | 1.53 | 1.75 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 35 % | 2.88 | 3.28 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 43 % | 2.31 | 2.63 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 57 % | 1.76 | 2.01 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 61 % | 1.65 | 1.87 | – | – |
| BTTS nienie | 39 % | 2.55 | 2.90 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 041 meczów. Podano kursy rynkowe, bez marży.
Forma w każdych rozgrywkach: ostatnie 5 spotkań
Crvena Zvezda PZPPR
| 22.10 | Liga Konferencji | 2:2 | R | |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 2:3 | P |
| 27.08 | el. LE | @ | 1:5 | P |
| 20.08 | el. LE | 3:0 | Z | |
| 11.08 | el. LM | 0:2 | P |
Inter D'Escaldes ZRRPP
| 22.10 | Liga Konferencji | 1:3 | P | |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 0:2 | P |
| 27.08 | el. LK | Drita Gjilan | 0:0 | R |
| 20.08 | el. LK | @ Drita Gjilan | 2:2 | R |
| 13.08 | el. LK | @ Flora | 4:0 | Z |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Crvena Zvezda | Inter D'Escaldes |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:12 | 7:7 |
Statystyki uśrednione z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Crvena Zvezda | Inter D'Escaldes |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,12 | 1,38 |
| Gole stracone | 1,62 | 1,38 |
Drużyny liczymy osobno, biorąc pod uwagę 8 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rzutach rożnych i kartkach pokazujemy tylko w ligach, które je publikują.
Składy
Po ogłoszeniu przez kluby prezentujemy potwierdzone składy, zwykle około 60 minut przed meczem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Liga Konferencji: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | ZZ | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | ZZ | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | ZZ | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | ZZ | |
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | ZR | |
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | ZR | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | RZ | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | ZR | |
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | ZP | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | PZ | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | ZP | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | ZP | |
| 19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | RR | |
| 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 21 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | PR | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | PR | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | PR | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | RP | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | PR | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | PR | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | RP | |
| 29 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | PR | |
| 30 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | RP | |
| 31 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | RP | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | PP | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | PP | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | PP |
Liga Konferencji, czwartek 05.11: pozostałe typy
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %