Typy F.C. København vs Iberia 1999


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasz typ: F.C. København kontra Iberia 1999
Przewidywana suma goli według modelu to 4,02, a typ obie strzelą nie ma 60 % szans. Dla 10 ostatnich spotkań każdej drużyny wskazujemy mecze z golami obu stron: F.C. Po stronie København 4, po stronie Iberia 1999 6.
- F.C. København: seria 5 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
- Iberia 1999, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 4:10.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 3:0 (13 %), 4:0 (11 %), 2:0 (11 %). Oczekiwane gole: 3,50 do 0,52.
BTTS nie obie strzelą: nie
- Szansa wg modelu
- 60,5 %
- Kurs uczciwy
- 1.65
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.88
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra F.C. København | 85 % | 1.18 | 1.35 | 82 % | +3,0 pp |
| Xremis | 10 % | 9.69 | 11.02 | 12 % | −1,7 pp |
| 2wygra Iberia 1999 | 5 % | 20.00 | 22.73 | 6 % | −1,4 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XF.C. København lub remis | 98 % | 1.02 | 1.17 | – | – |
| X2Iberia 1999 lub remis | 10 % | 10.35 | 11.77 | – | – |
| 12bez remisu | 93 % | 1.08 | 1.23 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 91 % | 1.10 | 1.25 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 9 % | 11.30 | 12.85 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 76 % | 1.31 | 1.49 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 24 % | 4.25 | 4.84 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 57 % | 1.75 | 2.00 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 43 % | 2.33 | 2.65 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 40 % | 2.53 | 2.88 | – | – |
| BTTS nienie | 60 % | 1.65 | 1.88 | – | – |
W modelu zastosowano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 041 meczów. W podanych kursach rynkowych nie ma marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
F.C. København ZRRRZ
| 02.11 | Superliga | @ Sønderjyske Fodbold | 2:0 | Z |
| 26.10 | Superliga | Odense Boldklub | 1:1 | R |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 2:2 | R |
| 18.10 | Superliga | 1:1 | R | |
| 15.10 | Liga Konferencji | 3:0 | Z |
Iberia 1999 ZPPPR
| 22.10 | Liga Konferencji | 1:1 | R | |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 0:2 | P |
| 27.08 | el. LE | 1:2 | P | |
| 20.08 | el. LE | @ | 0:4 | P |
| 11.08 | el. LE | Larne | 2:1 | Z |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | F.C. København | Iberia 1999 |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:4 | 4:10 |
| Ostatnie 10 meczów | F.C. København | Iberia 1999 |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/10 60 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 6/10 60 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:6 | 10:17 |
Średnie statystyki z ostatnich 10 meczów
| Średnio na mecz | F.C. København | Iberia 1999 |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,00 | 1,00 |
| Gole stracone | 0,60 | 1,70 |
Każdą drużynę liczymy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rzutach rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy je w wersji potwierdzonej, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela dla Ligi Konferencji
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | ZZ | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | ZZ | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | ZZ | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | ZZ | |
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | ZR | |
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | ZR | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | RZ | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | ZR | |
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | ZP | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | PZ | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | ZP | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | ZP | |
| 19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | RR | |
| 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 21 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | PR | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | PR | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | PR | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | RP | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | PR | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | PR | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | RP | |
| 29 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | PR | |
| 30 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | RP | |
| 31 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | RP | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | PP | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | PP | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | PP |
Pozostałe typy: Liga Konferencji w czwartek 05.11
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %