Typy Sint-Truidense vs SK Brann


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasz typ na mecz: Sint-Truidense vs SK Brann
Model przewiduje zwycięstwo Sint-Truidense z 54 % szans. Przewidywane gole wynoszą 2,08 wobec 1,54. Z 10 ostatnich spotkań Sint-Truidense: 4 zwycięstwa, bilans bramek 17:17. SK Brann: 4 zwycięstwa, bilans 15:17. Żadnej przewagi nie wskazują notowania rynkowe równe 56 %. Wybór: typ najbardziej prawdopodobny i kurs od 1.40 do 3.50.
- Sint-Truidense, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 9:9.
- SK Brann, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 12:10.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (9 %), 2:1 (9 %), 2:2 (7 %). Oczekiwane gole: 2,08 do 1,54.
1 wygra Sint-Truidense
- Szansa wg modelu
- 53,8 %
- Kurs uczciwy
- 1.86
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.12
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 55,9 %
- Przewaga
- −2,1 pp
- Najlepszy kurs
- 1.69

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 148,72 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.62 | 4.25 | 4.55 | |
| 1.60 | 4.35 | 5.00 | |
| 1.68 | 4.00 | 4.30 | |
| 1.69 | 4.15 | 4.45 | |
| średnia rynkowa | 1.65 | 4.19 | 4.58 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.86 | 4.44 | 4.22 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −5,4 pp | −0,5 pp | +3,7 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.43 | 2.75 | |
| 1.43 | 2.80 | |
| średnia rynkowa | 1.43 | 2.77 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.43 | 3.34 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,1 pp | −5,7 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.48 | 2.33 | |
| 1.50 | 2.47 | |
| 1.48 | 2.60 | |
| 1.47 | 2.60 | |
| średnia rynkowa | 1.48 | 2.50 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.45 | 3.24 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +2,5 pp | −7,6 pp |
| Bukmacher | Sint-Truidense −0,5 | SK Brann +0,5 |
|---|---|---|
| 1.61 | 2.23 | |
| 1.68 | 2.15 | |
| 1.65 | 2.17 | |
| średnia rynkowa | 1.65 | 2.18 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Sint-Truidense | 54 % | 1.86 | 2.12 | 56 % | −2,1 pp |
| Xremis | 23 % | 4.44 | 5.05 | 23 % | −0,3 pp |
| 2wygra SK Brann | 24 % | 4.22 | 4.80 | 21 % | +2,4 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XSint-Truidense lub remis | 72 % | 1.39 | 1.59 | – | – |
| X2SK Brann lub remis | 50 % | 1.99 | 2.27 | – | – |
| 12bez remisu | 78 % | 1.28 | 1.46 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 88 % | 1.14 | 1.30 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 12 % | 8.35 | 9.50 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 70 % | 1.43 | 1.63 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 30 % | 3.34 | 3.80 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 49 % | 2.05 | 2.33 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 51 % | 1.95 | 2.23 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 69 % | 1.45 | 1.65 | – | – |
| BTTS nienie | 31 % | 3.24 | 3.69 | – | – |
Model bazuje na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowanie obejmuje 10 041 meczów. W podanych kursach rynkowych nie ma marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Sint-Truidense PZZPP
| 01.11 | Pro League | OH Leuven | 1:2 | P |
| 25.10 | Pro League | @ | 2:3 | P |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 1:0 | Z |
| 15.10 | Liga Konferencji | 2:0 | Z | |
| 11.10 | Pro League | @ KV Mechelen | 3:4 | P |
SK Brann ZPZPZ
| 01.11 | Eliteserien | Molde | 3:2 | Z |
| 25.10 | Eliteserien | @ | 2:3 | P |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 4:1 | Z |
| 18.10 | Eliteserien | @ Vålerenga | 1:3 | P |
| 15.10 | Liga Konferencji | 2:1 | Z |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Sint-Truidense | SK Brann |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:9 | 12:10 |
| Ostatnie 10 meczów | Sint-Truidense | SK Brann |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 0/10 0 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:17 | 15:17 |
Średnie statystyki: 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Sint-Truidense | SK Brann |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,70 | 1,50 |
| Gole stracone | 1,70 | 1,70 |
Każdą drużynę oceniamy osobno na podstawie 10 ostatnich meczów ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby przedstawiamy je w wersji potwierdzonej, zwykle około 60 minut przed rozpoczęciem meczu. W tej sytuacji ponownie wyliczamy typ.
Tabela rozgrywek: Liga Konferencji
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | ZZ | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | ZZ | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | ZZ | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | ZZ | |
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | ZR | |
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | ZR | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | RZ | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | ZR | |
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | ZP | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | PZ | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | ZP | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | ZP | |
| 19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | RR | |
| 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 21 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | PR | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | PR | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | PR | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | RP | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | PR | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | PR | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | RP | |
| 29 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | PR | |
| 30 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | RP | |
| 31 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | RP | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | PP | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | PP | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | PP |
Pozostałe typy: czwartek 05.11, Liga Konferencji
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %