Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Typ, który proponujemy: FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam
Model wskazuje na FC Midtjylland albo remis, co daje 69 % szans. Przewidywane gole wynoszą 1,69 i 1,40. W 10 ostatnich spotkaniach FC Midtjylland wygrał 6 razy, a bilans bramek wynosi 20:12. Ajax Amsterdam ma również 6 zwycięstw i bilans 25:13.
- FC Midtjylland, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 9:7.
- Ajax Amsterdam zdobywa bramkę w 15 spotkaniach z rzędu.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 2:1 (9 %), 1:2 (8 %). Oczekiwane gole: 1,69 do 1,40.
1X FC Midtjylland lub remis
- Szansa wg modelu
- 68,5 %
- Kurs uczciwy
- 1.46
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.66
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.83 | 3.75 | 2.20 | |
| 3.05 | 4.20 | 2.30 | |
| 2.85 | 3.60 | 2.20 | |
| 2.90 | 3.80 | 2.25 | |
| średnia rynkowa | 2.91 | 3.84 | 2.24 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.28 | 4.05 | 3.17 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +11,0 pp | +0,9 pp | −12,0 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.47 | 2.65 | |
| 1.47 | 2.67 | |
| średnia rynkowa | 1.47 | 2.66 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.68 | 2.48 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −8,4 pp | +2,9 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.37 | 2.70 | |
| 1.42 | 2.80 | |
| 1.43 | 2.75 | |
| 1.43 | 2.75 | |
| średnia rynkowa | 1.41 | 2.75 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.61 | 2.63 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −7,9 pp | +2,3 pp |
| Bukmacher | FC Midtjylland −0,5 | Ajax Amsterdam +0,5 |
|---|---|---|
| 2.75 | 1.41 | |
| 2.85 | 1.42 | |
| 2.77 | 1.42 | |
| średnia rynkowa | 2.79 | 1.42 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra FC Midtjylland | 44 % | 2.28 | 2.60 |
| Xremis | 25 % | 4.05 | 4.60 |
| 2wygra Ajax Amsterdam | 32 % | 3.17 | 3.61 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XFC Midtjylland lub remis | 69 % | 1.46 | 1.66 |
| X2Ajax Amsterdam lub remis | 56 % | 1.78 | 2.03 |
| 12bez remisu | 75 % | 1.33 | 1.51 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 82 % | 1.22 | 1.39 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 18 % | 5.53 | 6.29 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 60 % | 1.68 | 1.91 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 40 % | 2.48 | 2.82 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 37 % | 2.68 | 3.05 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 63 % | 1.59 | 1.82 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 62 % | 1.61 | 1.84 |
| BTTS nienie | 38 % | 2.63 | 3.00 |
Model bierze za podstawę rozkład Poissona i koryguje go przy niskich wynikach. Dopasowano go do 10 041 meczów.
Forma drużyn: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
FC Midtjylland RZPZZ
| 01.11 | Superliga | @ | 3:2 | Z |
| 25.10 | Superliga | Lyngby Boldklub | 3:2 | Z |
| 22.10 | Liga Konferencji | 0:1 | P | |
| 19.10 | Superliga | @ Viborg FF | 2:1 | Z |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 1:1 | R |
Ajax Amsterdam PZZZZ
| 31.10 | Eredivisie | 1:0 | Z | |
| 25.10 | Eredivisie | @ | 2:1 | Z |
| 22.10 | Liga Konferencji | 2:0 | Z | |
| 18.10 | Eredivisie | @ | 5:2 | Z |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 1:2 | P |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów, trendy meczowe
| Ostatnie 5 meczów | FC Midtjylland | Ajax Amsterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:7 | 11:5 |
| Ostatnie 10 meczów | FC Midtjylland | Ajax Amsterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:12 | 25:13 |
| Ostatnie 15 meczów | FC Midtjylland | Ajax Amsterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 9/15 60 % | 9/15 60 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 1/15 7 % | 2/15 13 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 12/15 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 0/15 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 29:15 | 42:22 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | FC Midtjylland | Ajax Amsterdam |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,00 | 2,50 |
| Gole stracone | 1,20 | 1,30 |
Oddzielnie liczymy każdą drużynę, korzystając z 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Składy
Składy potwierdzone przedstawiamy po tym, jak ogłoszą je kluby. Zwykle dzieje się to około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy po raz kolejny przeliczamy typ.
Tabela Ligi Konferencji
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | ZZ | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | ZZ | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | ZZ | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | ZZ | |
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | ZR | |
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | ZR | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | RZ | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | ZR | |
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | ZP | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | PZ | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | ZP | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | ZP | |
| 19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | RR | |
| 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 21 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | PR | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | PR | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | PR | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | RP | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | PR | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | PR | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | RP | |
| 29 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | PR | |
| 30 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | RP | |
| 31 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | RP | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | PP | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | PP | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | PP |
Inne typy: Liga Konferencji, czwartek 05.11
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %