Typy CSU Craiova vs Egnatia


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
CSU Craiova vs Egnatia: nasz typ
Model wskazuje wygraną CSU Craiova z 58 % szans; przewidywane gole wynoszą 1,71 wobec 1,30. W 10 ostatnich spotkaniach CSU Craiova odniosła 4 zwycięstwa, a bilans bramek to 15:10. Egnatia z kolei: zwycięstwa 2, bilans 21:15. Na rynku szansa wynosi 65 %, zatem przewagi brak; wybieramy najbardziej prawdopodobny typ, przy kursie od 1.40 do 3.50.
- CSU Craiova, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 7:5.
- Egnatia, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 8:5.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 2:1 (9 %), 1:0 (8 %). Oczekiwane gole: 1,71 do 1,30.
1 wygra CSU Craiova
- Szansa wg modelu
- 58,3 %
- Kurs uczciwy
- 1.72
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.95
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 64,6 %
- Przewaga
- −6,3 pp
- Najlepszy kurs
- 1.40
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 123,20 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.37 | 4.80 | 7.50 | |
| 1.40 | 4.70 | 8.00 | |
| 1.38 | 4.70 | 7.25 | |
| 1.39 | 4.90 | 7.40 | |
| średnia rynkowa | 1.39 | 4.78 | 7.54 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.72 | 4.51 | 5.12 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −13,1 pp | +1,8 pp | +7,1 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.70 | 2.12 | |
| 1.71 | 2.12 | |
| średnia rynkowa | 1.71 | 2.12 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.79 | 2.27 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,5 pp | −3,2 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.92 | 1.71 | |
| 1.95 | 1.80 | |
| 2.00 | 1.78 | |
| 2.00 | 1.77 | |
| średnia rynkowa | 1.97 | 1.76 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.66 | 2.50 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +10,1 pp | −15,6 pp |
| Bukmacher | CSU Craiova −0,5 | Egnatia +0,5 |
|---|---|---|
| 1.37 | 2.95 | |
| 1.38 | 2.95 | |
| 1.37 | 3.00 | |
| średnia rynkowa | 1.37 | 2.97 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra CSU Craiova | 58 % | 1.72 | 1.95 | 65 % | −6,3 pp |
| Xremis | 22 % | 4.51 | 5.13 | 21 % | +1,4 pp |
| 2wygra Egnatia | 20 % | 5.12 | 5.82 | 15 % | +4,9 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XCSU Craiova lub remis | 71 % | 1.40 | 1.60 | – | – |
| X2Egnatia lub remis | 53 % | 1.87 | 2.13 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.33 | 1.52 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 81 % | 1.24 | 1.41 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 19 % | 5.19 | 5.90 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 56 % | 1.79 | 2.03 | 55 % | +1,0 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 44 % | 2.27 | 2.59 | 45 % | −1,0 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 35 % | 2.82 | 3.21 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 65 % | 1.55 | 1.76 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 60 % | 1.66 | 1.90 | – | – |
| BTTS nienie | 40 % | 2.50 | 2.85 | – | – |
W modelu wykorzystano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 041 meczów. Podano kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
CSU Craiova ZRPRZ
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 3:1 | Z |
| 15.10 | Liga Konferencji | 1:1 | R | |
| 27.08 | el. LE | @ | 0:1 | P |
| 20.08 | el. LE | 1:1 | R | |
| 13.08 | el. LE | 2:1 | Z |
Egnatia ZRPRR
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 1:1 | R |
| 15.10 | Liga Konferencji | 1:1 | R | |
| 27.08 | el. LE | @ | 1:2 | P |
| 20.08 | el. LE | 0:0 | R | |
| 13.08 | el. LE | Shamrock Rovers | 5:1 | Z |
Trendy w meczach: 5, 10 i 15 ostatnich spotkań
| Ostatnie 5 meczów | CSU Craiova | Egnatia |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:5 | 8:5 |
| Ostatnie 10 meczów | CSU Craiova | Egnatia |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 9/10 90 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:10 | 21:15 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | CSU Craiova | Egnatia |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 2,10 |
| Gole stracone | 1,00 | 1,50 |
Każdy zespół ma osobne statystyki z 10 ostatnich spotkań ligowych. Podajemy dane o strzałach, rożnych i kartkach tylko wtedy, gdy liga je publikuje.
Składy
Składy potwierdzone przez kluby prezentujemy po ich ogłoszeniu, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy w takiej sytuacji jeszcze raz.
Liga Konferencji: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | ZZ | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | ZZ | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | ZZ | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | ZZ | |
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | ZR | |
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | ZR | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | RZ | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | ZR | |
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | ZP | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | PZ | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | ZP | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | ZP | |
| 19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | RR | |
| 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 21 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | PR | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | PR | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | PR | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | RP | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | PR | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | PR | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | RP | |
| 29 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | PR | |
| 30 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | RP | |
| 31 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | RP | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | PP | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | PP | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | PP |
Inne typy: Liga Konferencji, czwartek 05.11
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %