Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris

FC Lugano2. miejsce, 6 pkt
koniec21:00czwartek, 5 listopada 2026

Kauno Zalgiris36. miejsce, 0 pkt
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
FC Lugano vs Kauno Zalgiris to nasz typ
Typ na ponad 2,5 gola ma według modelu 69 % szans. Przewidywana suma goli wynosi 3,57.
- FC Lugano: seria 8 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
- Kauno Zalgiris, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 3:13.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 2:0 (10 %), 3:0 (9 %), 2:1 (9 %). Oczekiwane gole: 2,70 do 0,87.
Typ modelu
+2.5 ponad 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 69,3 %
- Kurs uczciwy
- 1.44
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.65
- Najlepszy kurs
- 1.35

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 118,80 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.17 | 7.30 | 13.00 | |
| 1.15 | 8.50 | 15.00 | |
| 1.18 | 7.40 | 14.00 | |
| 1.18 | 7.70 | 12.00 | |
| średnia rynkowa | 1.17 | 7.72 | 13.50 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.27 | 7.37 | 12.50 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,3 pp | +1,8 pp | +1,3 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.35 | 3.10 | |
| 1.35 | 3.15 | |
| średnia rynkowa | 1.35 | 3.13 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.44 | 3.25 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −4,8 pp | −1,0 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.91 | 1.72 | |
| 1.98 | 1.77 | |
| 1.95 | 1.82 | |
| 1.92 | 1.83 | |
| średnia rynkowa | 1.94 | 1.78 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.83 | 2.20 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +4,1 pp | −9,3 pp |
| Bukmacher | FC Lugano −0,5 | Kauno Zalgiris +0,5 |
|---|---|---|
| 1.17 | 4.70 | |
| 1.18 | 4.75 | |
| 1.17 | 4.70 | |
| średnia rynkowa | 1.17 | 4.72 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Oceny szans dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra FC Lugano | 78 % | 1.27 | 1.45 | 80 % | −1,6 pp |
| Xremis | 14 % | 7.37 | 8.39 | 13 % | +0,9 pp |
| 2wygra Kauno Zalgiris | 8 % | 12.50 | 14.21 | 7 % | +0,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XFC Lugano lub remis | 91 % | 1.10 | 1.26 | – | – |
| X2Kauno Zalgiris lub remis | 24 % | 4.10 | 4.66 | – | – |
| 12bez remisu | 85 % | 1.18 | 1.34 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 88 % | 1.14 | 1.30 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 13 % | 8.00 | 9.10 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 69 % | 1.44 | 1.65 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 31 % | 3.25 | 3.70 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 48 % | 2.09 | 2.38 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 52 % | 1.92 | 2.19 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 55 % | 1.83 | 2.08 | – | – |
| BTTS nienie | 45 % | 2.20 | 2.51 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 041 meczów. W podanych kursach rynkowych nie ma marży.
Forma drużyn w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
FC Lugano RZRZZ
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 5:2 | Z |
| 15.10 | Liga Konferencji | 3:2 | Z | |
| 27.08 | el. LK | @ Maccabi Tel-Aviv | 1:1 | R |
| 20.08 | el. LK | Maccabi Tel-Aviv | 2:1 | Z |
| 13.08 | el. LK | @ NSI Runavik | 2:2 | R |
Kauno Zalgiris PPZPP
| 22.10 | Liga Konferencji | 1:4 | P | |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 0:4 | P |
| 27.08 | el. LE | 1:0 | Z | |
| 20.08 | el. LE | @ | 0:3 | P |
| 11.08 | el. LM | 1:2 | P |
Trendy w ostatnich meczach: 5, 10 i 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | FC Lugano | Kauno Zalgiris |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 0/5 0 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 5/5 100 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 13:8 | 3:13 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | FC Lugano | Kauno Zalgiris |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,62 | 0,80 |
| Gole stracone | 1,12 | 2,10 |
Każdą drużynę oceniamy osobno, na podstawie jej 8 ostatnich meczów ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy tylko w rozgrywkach, które je publikują.
Składy
Potwierdzone składy pokazujemy po ogłoszeniu przez kluby, najczęściej około 60 minut przed meczem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela rozgrywek Liga Konferencji
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | ZZ | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | ZZ | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | ZZ | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | ZZ | |
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | ZR | |
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | ZR | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | RZ | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | ZR | |
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | ZP | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | PZ | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | ZP | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | ZP | |
| 19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | RR | |
| 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 21 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | PR | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | PR | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | PR | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | RP | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | PR | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | PR | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | RP | |
| 29 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | PR | |
| 30 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | RP | |
| 31 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | RP | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | PP | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | PP | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | PP |
Liga Konferencji, czwartek 05.11: pozostałe typy
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %