Typy FC Thun vs Heart of Midlothian


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Typ, który proponujemy: FC Thun vs Heart
Model typuje na zwycięstwo Heart of Midlothian z 39 % szans. Przewidywane gole to 1,39 wobec 2,03. Przewaga wynosi +6,7 pp, a rynek daje szansę 33 %.
- FC Thun, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 4:14.
- Heart of Midlothian, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 6:12.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (10 %), 1:2 (9 %), 0:2 (7 %). Oczekiwane gole: 1,39 do 2,03.
2 wygra Heart of Midlothian
- Szansa wg modelu
- 39,5 %
- Kurs uczciwy
- 2.53
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.89
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 32,7 %
- Przewaga
- +6,7 pp
- Najlepszy kurs
- 3.05
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 268,40 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.21 | 3.65 | 2.90 | |
| 2.22 | 3.60 | 3.05 | |
| 2.20 | 3.50 | 2.90 | |
| 2.25 | 3.70 | 2.95 | |
| średnia rynkowa | 2.22 | 3.61 | 2.95 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.79 | 4.04 | 2.53 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −8,6 pp | −2,3 pp | +6,7 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.52 | 2.50 | |
| 1.53 | 2.47 | |
| średnia rynkowa | 1.52 | 2.48 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.50 | 2.99 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +1,2 pp | −6,5 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.42 | 2.50 | |
| 1.42 | 2.70 | |
| 1.46 | 2.65 | |
| 1.45 | 2.65 | |
| średnia rynkowa | 1.44 | 2.63 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.52 | 2.92 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,7 pp | −2,8 pp |
| Bukmacher | FC Thun −0,5 | Heart +0,5 |
|---|---|---|
| 2.17 | 1.64 | |
| 2.20 | 1.65 | |
| 2.17 | 1.65 | |
| średnia rynkowa | 2.18 | 1.65 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra FC Thun | 36 % | 2.79 | 3.18 | 41 % | −5,4 pp |
| Xremis | 25 % | 4.04 | 4.60 | 26 % | −1,3 pp |
| 2wygra Heart | 39 % | 2.53 | 2.89 | 33 % | +6,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XFC Thun lub remis | 48 % | 2.08 | 2.37 | – | – |
| X2Heart lub remis | 74 % | 1.35 | 1.53 | – | – |
| 12bez remisu | 78 % | 1.29 | 1.47 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 86 % | 1.16 | 1.33 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 14 % | 7.18 | 8.16 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 67 % | 1.50 | 1.71 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 33 % | 2.99 | 3.40 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 45 % | 2.24 | 2.55 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 55 % | 1.81 | 2.06 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 66 % | 1.52 | 1.73 | – | – |
| BTTS nienie | 34 % | 2.92 | 3.32 | – | – |
Rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki stanowi podstawę modelu dopasowanego do 10 041 meczów. Podano kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
FC Thun PPRPP
| 22.10 | Liga Konferencji | 0:1 | P | |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 0:1 | P |
| 27.08 | el. LE | 2:2 | R | |
| 20.08 | el. LE | @ | 0:7 | P |
| 13.08 | el. LE | @ Vikingur Reykjavik | 2:3 | P |
Heart of Midlothian RPPZR
| 28.10 | Premiership | Rangers Glasgow | 2:2 | R |
| 25.10 | Premiership | @ Motherwell | 2:0 | Z |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 0:2 | P |
| 18.10 | Premiership | @ | 1:7 | P |
| 15.10 | Liga Konferencji | 1:1 | R |
Trendy w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | FC Thun | Heart of Midlothian |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 4:14 | 6:12 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | FC Thun | Heart of Midlothian |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,25 | 1,80 |
| Gole stracone | 2,25 | 1,70 |
Drużyny oceniamy osobno na podstawie 8 ostatnich meczów ligowych. Statystyki strzałów, rzutów rożnych i kartek podajemy tylko wtedy, gdy liga je publikuje.
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. W tej sytuacji ponownie przeliczamy typ.
Tabela rozgrywek Liga Konferencji
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | ZZ | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | ZZ | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | ZZ | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | ZZ | |
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | ZR | |
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | ZR | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | RZ | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | ZR | |
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | ZP | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | PZ | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | ZP | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | ZP | |
| 19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | RR | |
| 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 21 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | PR | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | PR | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | PR | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | RP | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | PR | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | PR | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | RP | |
| 29 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | PR | |
| 30 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | RP | |
| 31 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | RP | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | PP | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | PP | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | PP |
Liga Konferencji, czwartek 05.11: pozostałe typy
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %